رسانه اقتصاد ترابری ایران

حمل و نقل ریلی

یکشنبه, 19 فروردین 1403
به‌منظور توسعه صنعت ریلی و اعتلای دانش‌آموختگان این حوزه؛

3 تشکل ریلی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین 3 نهاد خصوصی ریلی اعم از انجمن صنفی شرکت‌های حمل‌ونقل ریلی و خدمات وابسته، کانون دانش‌آموختگان و اساتید دانشکده مهندسی راه‌آهن و انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان واگن، لکوموتیو، تجهیزات و خدمات ریلی منعقد شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ترابران، امشب (یکشنبه، 19 فروردین 1403) تفاهم‌نامه همکاری و تعامل مشترک بین 3 نهاد خصوصی ریلی توسط دکتر سبحان نظری، دبیر و عضو هیئت‌مدیره انجمن صنفی شرکت‌های حمل‌ونقل ریلی و خدمات وابسته؛ سعید محمد یزدی، دبیر کانون دانش‌آموختگان و اساتید دانشکده مهندسی راه‌آهن و مهندس رحمت‌الله پوربابایی، انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان واگن، لکوموتیو، تجهیزات و خدمات ریلی در چهارچوب قوانین و مقررات کشور منعقد شد.

گفتنی است؛ محورهای این تفاهم‌نامه عبارت از ارتقای مهارت و دانش، تغییر و تعمیق نگرش مدیران در زمینه آموزش‌های عمومی و تخصصی؛ ارتقای فناوری و توسعه دانش‌بنیان در زمینه صنعت ریلی و در آخر رشد و اعتلای مهندسان ریل از طریق توسعه فرصت‌های شغلی و کارآموزی در شرکت‌های ریلی است.

یادآور می‌شود که این تفاهم‌نامه از تاریخ امضا تا 3 سال معتبر خواهد بود و در صورت توافق قابل تمدید و تجدیدنظر است. همچنین جزئیات تفاهم‌نامه در جلسات فی‌مابین تعیین و لازم‌الاجرا خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *