شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱

چین ضوابط کرونایی ملوانان را کاهش داد

چین در حال کاهش محدودیت‌های قرنطینه در خارج از کشور برای خدمه ملی چینی است که در پایان قراردادشان به خانه بازمی‌گردند.

به گزارش پایگاه خبری ترابران به نقل از سی‌ترید مریتایم، بر اساس اطلاعیه‌های چندین سفارت چین، دریانوردان کشتی چینی دیگر نیازی به قرنطینه ۱۴ روزه قبل از بازگشت به چین از تعدادی از کشورهای اروپا، آسیا و خاورمیانه ندارند.

آخرین مکان‌های عزیمت خدمه چینی که شامل این کاهش محدودیت‌های قرنطینه‌ای می‌شوند عبارت از بریتانیا، پرتغال، لهستان، اسپانیا، امارات، عمان، ایران، ژاپن، آفریقای جنوبی، رومانی، هلند، ایتالیا، نیوزلند و سنگاپور است.

قرنطینه 14 روزه برای خدمه چینی قبل از سوار شدن به پروازهای بازگشت به کشور، ثابت شده است که یک سردرد بزرگ برای مدیران کشتی است، زیرا بسیاری از کشورها به سوار شدن دریانوردان در 72 ساعت پس از خروج از کشتی ملزم هستند و همچنین هزینه قابل توجهی را برای آنها اضافه می‌کند.

الزامات تست کووید نیز از جمله لغو تست کووید یا کاهش زمان تست کووید، کوتاه کردن محدودیت‌های زمانی برای تست‌های کووید یا کاهش دوره نظارت حلقه بسته خدمه کشتی که از کشورهایی مانند روسیه، مصر، ایالات متحده آمریکا، استرالیا، ویتنام، عراق و مالزی حرکت می‌کنند، کاهش می‌یابد.

در حالی که چین به اجرای سیاست مقابله با کووید صفر ادامه می‌دهد، اقدامات تعدیل‌شده ورود برای کمک به دریانوردان کشتی چینی برای بازگشت آسان‌تر به خانه طراحی شده است.

 

 

برچسب ها:
دسته بندی: حمل و نقل دریایی
تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گروه مطبوعاتی نشریران در آذرماه سال ۱۳۷۷، اولین شماره ماهنامه اقتصاد ترابری ایران «ترابران» را منتشر کرد. این ماهنامه از همان سال تا کنون، با همکاری خلاق ترین کارشناسان صنعت حمل و نقل و انجمن های صنفی مرتبط ، به شکل مستمر منتشر شده است. >>

تماس با ما
  • آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، ابتدای خیابان شهید مطهری، روبروی هتل بزرگ تهران، پلاک 492، طبقه سوم
  • شماره تلگرام:‌ 09052640588    
  • تلفن:‌ 88925937 – 88925938
  • تلفن:‌ 88894313 – 88894312
  • ایمیل: tarabaranonline@gmail.com