رسانه اقتصاد ترابری ایران

صنایع خودروسازی

دوشنبه, 10 اردیبهشت 1403
در شهر نیشابور؛

هجدهمین نمایندگی استاندارد لاماری افتتاح شد

هجدهمین نمایندگی استاندارد فروش لاماری در شهر نیشابور آغاز به کار کرد. این نمایندگی دومین نمایندگی استاندارد فروش این محصول در استان خراسان است.

به گزارش پایگاه خبری ترابران، نمایندگی استاندارد فروش محصولات لاماری در شهر نیشابور افتتاح شد. در افتتاح نمایندگی لاماری در این شهر، جدیدترین محصول آرین پارس موتور، یعنی لاماری ایما هیبرید به نمایش گذاشته شد.

لاماری ایما هیبرید دومین محصول شرکت آرین پارس موتور است که  از یک پیشرانه برقی در کنار پیشرانه بنزینی بهره می‌برد. پیشرانه بنزینی این خودرو 1.5 لیتری توربو با حداکثر توان 168 اسب بخار و حداکثر گشتاور 280 نیوتن متر است که با یک پیشرانه الکتریکی با حداکثر توان 174 اسب بخار و حداکثر گشتاور 300 نیوتن متر همراهی می‌شود. انتقال قدرت در این خودرو نیز توسط یک گیربکس DHT انجام می‌شود.

نمایندگی لاماری کد 5102 نیشابور به وسعت 300 متر مربع در منطقه بلوار رسالت غربی نیشابور واقع شده است و آماده ارائه خدمت‌رسانی به مشتریان لاماری در این شهر است.

خدمات پس از فروش لاماری در شهر نیشابور، در تعمیرگاه این نمایندگی واقع در منطقه خیابان شریعتی ارائه می‌شود و استانداردسازی آن نیز مطابق دستورالعمل‌های شرکت آرین پارس موتور به‌زودی انجام می‌شود.

لاماری ایما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *