رسانه اقتصاد ترابری ایران

حمل و نقل ریلی

چهارشنبه, 26 اردیبهشت 1403
نمایشگاه ریلی
آغاز به کار یازدهمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی از 29 اردیبهشت؛

حضور 10 شرکت خارجی در نمایشگاه ریلی

یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته تهران ۱۴۰۳ در حالی از شنبه آغاز به کار می‌کند که 10 شرکت خارجی از 5 کشور در این نمایشگاه شرکت خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری ترابران، یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته از ۲۹ اردیبشهت ماه تا یکم خرداد ماه برگزار می‌شود. رحمت‌الله پوربابایی، دبیر انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان واگن و لکوموتیو با بیان اینکه ۱۰ شرکت خارجی در این نمایشگاه شرکت خواهند کرد، اعلام کرد: «مشارکت‌کنندگان از کشورهای آذربایجان، روسیه، چین، کره جنوبی و هند خواهند بود.»

اقبال شرکت‌های خارجی به نمایشگاه ریلی ایران

او گفت: «میزان مشارکت شرکت‌‌های داخلی در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل و صنایع ریلی تقریباً مانند سال گذشته است اما میزان مشارکت شرکت‌های خارجی نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

به گفته پوربابایی، علاوه بر اینکه ۴ کشور خارجی در این نمایشگاه شرکت دارند، هیئت‌های تجاری از کشورهای آذربایجان، روسیه، چین، هند، پاکستان، قزاقستان و ترکیه نیز در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل و صنایع ریلی تهران حضور خواهند یافت.

گفتنی است؛  امسال در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل و صنایع ریلی، ۸۰ شرکت ریلی داخلی شرکت کرده‌اند. مساحت این دوره از نمایشگاه ۱۴ هزار متر مربع است که در سالن‌های ۷، ۸، ۹ و ۱۰ محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته، از ۲۹ اردیبهشت تا ۱ خرداد ۱۴۰۳ دایر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *