رسانه اقتصاد ترابری ایران

حمل و نقل دریایی

چهارشنبه, 13 تیر 1403
با افتتاح مسیرهای جدید؛

فلای دبی شبکه پروازی خود را در ایران توسعه می‌دهد

شرکت هواپیمایی فلای دبی در راستای توسعه شبکه پروازهای خود، مسیرهای پروازی جدید دبی-کیش و دبی-کرمان را در ایران از تاریخ 7 جولای، در قالب چهار پرواز هفتگی به جزیره کیش و از تاریخ 9 جولای، دو پرواز هفتگی به مقصد کرمان برقرار خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری ترابران، شرکت هواپیمایی فلای‌ دبی، شبکه پروازی خود را با افتتاح دو مسیر جدید در ایران، شامل جزیره کیش و شهر کرمان، گسترش داده است که این اقدام، نشان‌دهنده توسعه و افزایش دامنه شبکه پروازی این ناوگان هوایی و همچنین تمرکز آن بر ارتقای ارتباطات هوایی با ایران است.

حمد عبیدالله، مدیر تجاری شرکت هواپیمایی فلای‌دبی گفت: «ما متعهد به ایجاد جریان‌های آزاد تجارت و گردشگری هستیم و با افزودن کرمان و جزیره کیش به مسیر پروازی خود، مشتاقانه به ارائه فرصت‌های بیشتر در شبکه گسترده خود برای مسافران می‌پردازیم.»

گفتنی است که توسعه اخیر شبکه پروازی شرکت فلای‌دبی پس از راه‌اندازی پروازهای روزانه به دو شهر اسلام‌آباد و لاهور در پاکستان از اول جولای، صورت گرفته است.

برنامه پرواز فلای‌دبی به کیش  و کرمان

بر اساس جدول زمانی جدید، شرکت هواپیمایی فلای‌دبی قصد دارد پروازهای هفتگی خود به فرودگاه بین‌المللی کیش را از هفتم سپتامبر در روزهای دوشنبه، سه‌شنبه، پنج‌شنبه و شنبه آغاز کند و همچنین از نهم سپتامبر خدمات پروازی دو بار در هفته در روزهای دوشنبه و پنج‌شنبه به فرودگاه بین‌المللی کرمان را ارائه دهد.

ناوگان یکپارچه هواپیمایی فلای‌دبی

شرکت هواپیمایی فلای‌دبی ناوگان یکپارچه هواپیمایی متشکل از 87 فروند هواپیمای بوئینگ 737 مکس دارد. این ناوگان به شبکه پروازی جهانی بیش از 125 مقصد در 58 کشور در قاره‌های آفریقا، آسیای مرکزی، قفقاز، اروپای مرکزی و جنوب‌شرقی، حوزه خلیج فارس و خاورمیانه، شبه‌قاره هند و جنوب‌شرق آسیا خدمات رسانی می‌کند.

این یکپارچگی و یک‌نواخت بودن ناوگان هواپیمایی فلای‌دبی، باعث افزایش کارایی، بهره‌وری و انعطاف‌پذیری در عملیات پروازی این شرکت شده است. همچنین، این ساختار ناوگانی به فلای‌دبی امکان ارائه خدمات حمل و نقل هوایی مطمئن و با کیفیت بالا را در سرتاسر مناطق مذکور داده است.

برنامه فلای دبی برای توسعه بازار اروپا

طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، شرکت هواپیمایی فلای‌دبی در آینده نزدیک اقدام به راه‌اندازی پروازهای جدید به چندین مقصد در اروپا خواهد کرد.

بر این اساس، این ایرلاین قرار است پروازهای خود را به شهرهای بازل در سوئیس از 2 اوت، ریگا در لتونی از 11 اکتبر و تالین در استونی و ویلنیوس در لیتوانی از 12 اکتبر آغاز کند. این اقدام حاکی از تلاش شرکت فلای‌دبی برای گسترش شبکه مقاصد پروازی خود در قاره اروپا است.

منبع خبر: aviationbusinessme

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *