رسانه اقتصاد ترابری ایران

ایمنی و ترافیک

دوشنبه, 22 آبان 1402
هیئت‌مدیره جدید جمعیت طرفداران ایمنی راه‌ها معرفی شد؛

ضرورت ورود قوای سه‌گانه به موضوع افزایش ایمنی حمل‌ونقل

در جلسه مجمع عمومی سالانه جمعیت طرفداران ایمنی راه‌ها،‌ اعضای این جمعیت با ابراز نگرانی شدید از وضعیت بحرانی سوانح رانندگی در کشور و آغاز روند افزایشی فوتی‌های تصادفات از دو سال گذشته، ورود جدی مسئولان ارشد قوای سه‌گانه را به موضوع ایمنی حمل‌ونقل خواستار شدند.

به گزارش پایگاه خبری ترابران، مجمع عمومی سالانه و انتخابات هیئت‌مدیره جمعیت طرفداران ایمنی راه‌ها، روز گذشته (شنبه،‌ 20 آبان‌ماه) با حضور اعضای هیئت‌مؤسس، هیئت‌مدیره و نمایندگانی از جامعه علمی، فرهنگی و اهالی رسانه برگزار و اقدامات اجرایی دوره فعالیت بررسی شد. همچنین در این مراسم، انتخاب هیئت‌مدیره و بازرسان با هماهنگی مرجع ذی‌ربط مجمع عمومی سالانه این نهاد برگزار شد که گزارش‌های ارائه‌شده توسط مدیرعامل،‌ خزانه‌دار و بازرس قانونی جمعیت به تصویب اعضای حاضر در مجمع رسید.

گفتنی است، پس از برگزاری مراسم انتخابات و شمارش آرا، بر اساس آرای کتبی حاضران در این مجمع، از بین 15 کاندیدا، مهدی کرباسیان،‌ محمد بخارایی، علی آزاد، بهمن عشقی، محمد‌قاسم پورتقی، فریدون وردی‌نژاد، رضا رستمی، احمد نعمت‌بخش و ناصر رزاق‌منش به‌عنوان عضو اصلی هیئت‌مدیره و علیرضا اسمعیلی، احمد صدیقی و مرتضی اله‌یاری به‌عنوان اعضای علی‌البدل  انتخاب شدند.

همچنین علی حقایق، به‌عنوان بازرس اصلی و سیدمرتضی ویژگان، به‌عنوان بازرس علی‌البدل جمعیت طرفداران ایمنی راه‌ها انتخاب شدند. به این صورت با ترکیب جدید هیئت‌مدیره،‌ جمعیت طرفداران ایمنی راه‌ها در مسیر جدیدی قرار گرفت.

ضرورت ورود قوای سه‌گانه به موضوع افزایش ایمنی حمل‌ونقل

اعضای جمعیت طرفداران ایمنی راه‌ها با ابراز نگرانی شدید از وضعیت بحرانی سوانح رانندگی در کشور و آغاز روند افزایشی فوتی‌های تصادفات از دو سال گذشته، ورود جدی مسئولان ارشد قوای سه‌گانه را خواستار شدند و بر افزایش و گسترش برنامه‌های اثربخش توسط نهادهای مسئول و ذی‌ربط در امر ترافیک و حمل‌ونقل به‌ویژه توجه لازم به زیرساخت‌ها و عوامل موثر در بروز حوادث ترافیکی و دقت‌نظر هموطنان به فرهنگ ترافیک و رعایت قوانین و مقررات رانندگی تاکید کردند.

تعداد دیدگاه‌ها: 1

  1. با سلام و احترام مهمترين مواردي كه ضرورت دارد و اقدام فوري لازم است بازبيني از پلهاي قديمي كه گا ها يا دالها فرسوده و اماتورها نمايان شده اند و يا اينكه يايه هاي پلها لخت و ابشوستگي دارند و با تردد بار هاي سنگين خطر افرين شده اند مطلب دوم مناطق ريزشي و رانشي است بخصوص در محور هراز واقعا موقيعت سنگها و معلق بودن انها بطرف جاده زير عبور ترسناك شده است. سلامت و موفق باشيد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *