رسانه اقتصاد ترابری ایران

حمل و نقل دریایی

جمعه, 14 اردیبهشت 1403
توسط مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان انجام شد؛

انتخاب «سینا» به عنوان کارفرمای نمونه در حوزه سرمایه گذاری در بندر امام

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان با اهدای لوح سپاس از مدیرعامل شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا به‌عنوان کارفرمای نمونه در سال 1402 تقدیر و او را کارفرمای نمونه سال 1402 معرفی کرد.

به گزارش ترابران به نقل از روابط عمومی شرکت خدمات دریایی و بندری سینا، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان با اهدای لوح سپاس از سعید جعفری مدیرعامل شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا به‌عنوان کارفرمای نمونه در سال 1402 تقدیر و او را کارفرمای نمونه سال 1402 معرفی کرد.

در متن این لوح سپاس، خطاب به جعفری آمده است که منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی در مسیر پیشرفت خود به‌مثابه کانون تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی در راستای کسب سهم بیشتر از تجارت دریایی کشور از رهگذر توسعه روزافزون زیرساخت و روساخت بندری و دریایی، همواره خود را مرهون همدلی و هم‌افزایی فعالان اقتصادی و نیروهای مولد و کارآفرین پرتلاش می‌داند که در پرتوي همگرایی برای رونق شکوفایی اقتصاد ایران اسلامی می‌کوشند.

در پایان مدیرکل بنادر و دريانوردي بندر امام خمینی برای مدیرعامل شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا مزید توفیقات در کمال صحت و سلامت برای ادامه خدمت به ایران مسألت کرده است.

شايان ذكر است؛ تلاش‌های سعید جعفری برای تحقق اهداف والای ملی با اجرا و پیاده‌سازی قوانین جاری کشور به‌منظور رعایت حقوق کارگران و تمهید شرایط لازم برای حفظ ایمنی و رفاه حال آنها موجب شد که مهندس گرایلو ایشان را به‌عنوان کارفرمای نمونه سال 1402 از لحاظ سرمایه‌گذاری در این بندر بزرگ تجاری انتخاب و معرفی کند و با اهدای لوح سپاس از سعید جعفری برای تلاش‌های ارزنده در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام قدردانی کند.

لوح سپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *