رسانه اقتصاد ترابری ایران

حمل و نقل شهری

یکشنبه, 20 شهریور 1401
از اول مهرماه؛

ساعات طرح ترافیک افزایش می‌یابد

با تصویب شورای حمل‌ونقل و ترافیک شهر تهران، از اول مهرماه ۱۴۰۱ ، ساعت اجرای طرح ترافیک شهر تهران با افزایش یک ساعت از 6:30 صبح تا 18 عصر خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری ترابران، امروز (یکشنبه، 20 شهریور) هفتاد و پنجمین جلسه شورای حمل‌ونقل و ترافیک شهر تهران برگزار و شرایط و اقدامات صورت گرفته برای بازگشایی مراکز آموزشی بررسی شد.

در یکی از دستورهای جلسه شورای ترافیک شهر تهران، درباره وضعیت طرح ترافیک و تغییر ساعات اجرای آن بررسی و تبادل نظر صورت گرفت و در نهایت مصوب شد که ساعت پایان طرح از ساعت 17 به 18 موکول شود و در واقع اجرای آن از 6:30 صبح تا 18 عصر و از ابتدای مهرماه خواهد بود.

در این جلسه، مدیرکل حمل‌و‌نقل عمومی و امور مناطق معاونت حمل‌و‌نقل و ترافیک شهرداری گزارشی درباره اقدامات و مواردی از قبیل افزایش و اورهال ناوگان حمل‌و‌نقل عمومی به‌منظور آمادگی بیشتر در زمان بازگشایی مراکز آموزشی ارائه کرد.

در این جلسه درباره خطوط پرسرنشین و امکان اجرای آن در برخی از نقاط شهر بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

ارائه گزارش عملکرد در زمینه اقداماتی که درباره ساماندهی تردد موتورسیکلت‌ها انجام شد و بررسی شیوه اجرایی شدن طرح‌های مربوط به آن، دستور دوم جلسه شورای ترافیک بود که توسط مدیرکل مهندسی و ایمنی ترافیک معاونت حمل‌و‌نقل شهرداری تهران تشریح شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *