رسانه اقتصاد ترابری ایران

انجمن‌ها، تعاونی‌ها و اتحادیه‌ها

چهارشنبه, 25 بهمن 1402
به‌عنوان پیشکسوت رسانه‌های تخصصی در حوزه حمل‌ونقل‎ انجام شد؛

تقدیر از سردبیر ماهنامه ترابران در جشن 70 سالگی انجمن کشتیرانی

انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایران در جشن 70 سالگی خود از خانم پریوا عروج‌نیا،‌ سردبیر و مدیرمسئول ماهنامه ترابران به‌عنوان پیشکسوت رسانه‌های تخصصی در حوزه حمل‌ونقل برای سه دهه تلاش با اهدای تندیس بهره‌وری بایندر تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه خبری ترابران، انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایران شب گذشته (سه‌شنبه، 24 بهمن ماه) هفتادمین سالگرد تاسیس خود را جشن گرفت و از پیشکسوتان و فعالان برتر این حوزه با اهدای تندیس بهره‌وری بایندر تقدیر به عمل آورد. در این مراسم، از خانم پریوا عروج‌نیا،‌ سردبیر و مدیرمسئول ماهنامه ترابران (ماهنامه اقتصاد ترابری ایران) برای سه دهه تلاش در رسانه تخصصی حوزه حمل‌ونقل و به‌عنوان پیشکسوت در این حوزه با اهدای تندیس بهره‌وری بایندر تقدیر شد.

گفتنی است‎‌؛ سرکار خانم پریوا عروج‌نیا، به‌عنوان یکی از مدیران گروه مطبوعاتی نشریران، در طراحی و انتشار ماهنامه ترابران در آبان سال ١٣٧٧ مشاركت داشت و یکی از سه عضو شورای سردبیری آن در شروع انتشار بود. او پس از مدتی سردبیری، در نهایت در سال ۱۳۹۰، سمت مدیرمسئولی ماهنامه ترابران را برعهده گرفت.

ایشان طی ۲۶ سال فعالیت ترابران، در کسوت سردبیر و مدیرمسئول این ماهنامه، بیش از همه بر حفظ اعتبار این مجموعه مطبوعاتی به‌عنوان یک گروه مستقل و حرفه‌ای تاکید داشته و با مشورت، همفکری و همکاری نزدیک با زبده‌ترین کارشناسان بخش حمل‌ونقل کشور، کوشیده تا صدای بخش خصوصی را به رساترین شكل ممكن و بدون ملاحظات عافیت‌اندیشانه به گوش مدیران و تصمیم‌گیران کشور برساند‌ و اعتبار و محبوبیت این رسانه را در میان مخاطبان تخصصی آن ارتقا بخشیده و حفظ کند. علاوه بر این، ماهنامه ترابران به سردبیری ایشان، در ربع قرن اخیر کوشیده تا تعداد زیادی خبرنگار کارآزموده در بخش حمل‌و‌نقل کشور آموزش داده و خدمات آنها را به جامعه مطبوعاتی کشور ارائه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *