رسانه اقتصاد ترابری ایران

صنایع خودروسازی

یکشنبه, 23 اردیبهشت 1403
بدون تاخیر انجام شد؛

تحویل نخستین سری لاماری ایما هیبرید به مشتریان

اولین سری لاماری ایما هیبرید، جدیدترین محصول شرکت آرین پارس موتور بدون تاخیر و طی مراسمی توسط آرین پارس موتور تحویل خریداران شد.

به گزارش پایگاه خبری ترابران، لاماری ایما هیبرید جدیدترین محصول شرکت آرین پارس موتور است که اولین سری از این محصول با فروش فوری و قیمت قطعی در اسفند ماه سال گذشته در سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی با مدت تحویل ۳۰ روز کاری عرضه شد و حالا شرکت آرین پارس موتور بدون تاخیر، اولین سری از این خودروها را تحویل مشتریان داد.

وحید قاسمی شیران، مدیر خدمات پس از فروش لاماری در حاشیه این مراسم گفته است که در حوزه خدمات پس از فروش، لاماری ایما HEV  از گارانتی ۳ سال یا ۶۰ هزار کیلومتر برخوردار است و باتری آن با مدت زمان 7 سال  و یا۱۶۰ هزار کیلومتر گارانتی می‌شود.

از سویی مشتریانی که پکیج خدمات ویژه لاماری ایما هیبرید را انتخاب کرده‎‌اند، دو سال یا 4۰ هزار کیلومتر سرویس‌های دوره‌ای رایگان را دریافت خواهند کرد.

مدیر خدمات پس از فروش لاماری همچنین اطمینان داده است که خریداران در زمینه خدمات پس از فروش با هیچ گونه مشکلی مواجه نخواهد شد و همه نمایندگی‌های خدمات پس از فروش آرین پارس موتور، از همین امروز آمادگی ارائه خدمات به لاماری ایما هیبرید را دارند و مشتریان می توانند بدون نگرانی در بحث تامین قطعات و خدمات، از این محصول جدید استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *