شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱

به میزبانی شرکت بتاء برگزار شد

برگزاری همایش آموزشی رانندگی تدافعی در بندر شهید رجایی

نخستین همایش آموزش «رانندگی تدافعی» در سطح بنادر کشور با مشارکت اداره HSE بندر شهید رجایی و میزبانی شرکت‌ توسعه خدمات دریایی و بندری بتاء برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری ترابران به نقل از روابط عمومی شرکت بتاء، نخستین همایش آموزش «رانندگی تدافعی» در سطح بنادر کشور با مشارکت اداره HSE بندر شهید رجایی و میزبانی شرکت‌ توسعه خدمات دریایی و بندری بتاء با تدریس سرهنگ عباس‌زاده، فرمانده سابق پلیس راه هرمزگان در سالن اجتماعات اداره کل بنادر و دریانوردی برگزار شد.

در این همایش علیرضا محمدی کرجی‌ران، مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: «با افزایش تردد کامیون‌ها برای بارگیری و جابه‌جایی کالاها در پایانه ها، حوادث رانندگی بیشتر می‌شود براین اساس تکرار دوره‌های آموزشی ویژه رانندگان یک نیاز ضروری است.»

او با تقدیر از شرکت بتاء بعنوان میزبان این همایش آموزشی افزود: «برگزاری دوره ها و همایش های آموزشی تخصصی مرتبط با عملیات جاری در بندر به همت و زحمات بخش خصوصی و کارفرما می تواند به ایمنی بیشتر بندر کمک کند.»

در این همایش از رانندگان برتر شاغل در بندر شهید رجایی با اهدا لوح تقدیر قدردانی و ضمن برگزاری مسابقه طرح سوال، از برندگان این مسابقه نیز با اهدا کارت هدیه از طرف شرکت بتاء تجلیل شد.

خاطرنشان می کند، شرکت بتاء در سال ۱۴۰۰ به‌عنوان واحد برتر ایمنی استان از سوی اداره کل کار و تعاون و رفاه اجتماعی برگزیده شد.

برچسب ها:
دسته بندی: Uncategorized @fa
تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گروه مطبوعاتی نشریران در آذرماه سال ۱۳۷۷، اولین شماره ماهنامه اقتصاد ترابری ایران «ترابران» را منتشر کرد. این ماهنامه از همان سال تا کنون، با همکاری خلاق ترین کارشناسان صنعت حمل و نقل و انجمن های صنفی مرتبط ، به شکل مستمر منتشر شده است. >>

تماس با ما
  • آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، ابتدای خیابان شهید مطهری، روبروی هتل بزرگ تهران، پلاک 492، طبقه سوم
  • شماره تلگرام:‌ 09052640588    
  • تلفن:‌ 88925937 – 88925938
  • تلفن:‌ 88894313 – 88894312
  • ایمیل: tarabaranonline@gmail.com