رسانه اقتصاد ترابری ایران

صنایع ریلی

یکشنبه, 27 خرداد 1403
با توجه به گرانی مصالح مصرفی و انرژی انجام شد؛

ابلاغ نرخ تعمیرات واگن‌های باری با افزایش 72 درصدی

پس از توافق نمایندگان انجمن صنفی شرکت‌های حمل ونقل ریلی و خدمات وابسته با انجمن صنایع ریلی ایران، نرخ خدمات تعمیرات ویژه واگن‌های باری برای 1403 با افزایش 72 درصدی نسبت به سال 1402 ابلاغ شد.

به گزارش پایگاه خبری ترابران، دکتر سبحان نظری، رئیس هیئت‌مدیره انجمن صنفی شرکت‌های حمل‌ونقل ریلی و خدمات وابسته در نامه‌ای خطاب به شرکت‌های باری عضو آن انجمن نرخ خدمات تعمیرات ویژه واگن‌های باری را در سال 1403 اعلام کرد. به این صورت، گفته شده است که بر اساس کارشناسی‌های انجام شده و مذاکرات نمایندگان انجمن صنفی شرکت‌های حمل ونقل ریلی و خدمات وابسته با انجمن صنایع ریلی ایران توافق شده است که نرخ خدمات تعمیرات ویژه واگن‌های باری سال 1403 نسبت به سال 1402 به میزان 72 درصد افزایش یابد.

در صورت جلسه تعیین نرخ خدمات تعمیرات واگن‌های باری ذکر شده است که باتوجه به افزایش 38 درصدی حقوق و دستمزد، افزایش 198 درصدی هزینه اجاره بهای خطوط تعمیراتی ویژه و همچنین افزایش 40 درصدی هزینه نت ماشین‌آلات و مواد و مصالح مصرفی و انرژی در سال 1403 و همچنین مطابق بررسی‌های کارشناسی به عمل آمده در جلسات مشترک نمایندگان انجمن صنفی شرکت‌های حمل‌ونقل ریلی و خدمات وابسته و انجم صنایع ریلی ایران، نرخ فهرست بهای تعمیرات ویژه در سال 1403 نسبت به سال 1403 به میزان 72 درصد افزایش محاسبه شد.

گفتنی است؛ این صورت جلسه به امضای اعضای حاضر و رحمت‌الله پوربابایی، دبیر انجمن صنایع ریلی ایران و سبحان نظری، دبیر انجمن صنفی شرکت‌های حمل‌ونقل ریلی و خدمات وابسته رسیده است.

نامه انجمن

نرخ تعمیرات واگن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *