رسانه اقتصاد ترابری ایران

اسقاط

دوشنبه, 13 آذر 1402
قیمت 6 خودرو مشخص شد؛

آغاز دور تازه عرضه خودروهای وارداتی

متقاضیان خودروهای وارداتی که در مرحله اول ثبت نام کرده و اولویت آنها مشخص شده است، می‌توانند از امروز تا چهارشنبه به سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی مراجعه و نسبت به انتخاب خودرو اقدام کنند.

به گزارش پایگاه خبری ترابران به نقل از تسنیم، براساس اعلام سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی آن دسته از متقاضیان سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی که در مرحله اول ثبت نام نموده و اولویت آنها مشخص شده می‌رساند، سامانه صرفاً جهت انتخاب خودروها از روز دوشنبه مورخ 1402/09/13 تا ساعت 23:59 روز چهارشنبه 1402/09/15 در دسترس است.

در این مرحله متقاضیان می‌توانند 3 اولویت از سبد محصولات اعلامی زیر انتخاب کنند. همچنین هیچ‌گونه ثبت نام جدیدی در این مرحله انجام نشده و انتخاب خودرو در سامانه صرفا برای ثبت نام کنندگان قبلی است.

علاه بر آن، در این مرحله خودرو‌های چانگان CS35 پلاس، چانگان CS55 پلاس، زوتی DL5، بستیون T77، جتا VS5 و VS7، سوزوکی و جیلی آزکارا عرضه شده‌است.

گفتنی است؛‌ قیمت مندرج در جدول شماره 1، قیمت قطعی در مبادی ورودی بوده و هزینه‌ها و عوارض قانونی پس از ترخیص از قبیل بیمه شخص ثالث، مالیات بر ارزش افزوده، هزینه‌های شماره‌گذاری، اسقاط خودروی فرسوده، کرایه حمل و… به قیمت‌های فوق اضافه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *