رسانه اقتصاد ترابری ایران

شنبه, 6 آذر 1400

عدم نوسازی اتوبوس ها گریبان‌گیر رانندگان شده

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری تهران باید حفظ و نگهداشت درست از اموال و دارایی‌های شهر به ویژه آنانی که برای خدمت‌رسانی به مردم تمهید شده‌اند را اولویت نخست خود بداند.

به گزارش پایگاه خبری ترابران، علیرضا نادعلی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «چند روز پیش همراه با یکی از راننده‌های محترم اتوبوس‌های تندروی خط ۹ (پایانه جوانمرد قصاب – پایانه لاله) هم‌سفر شدم. در ابتدا برخی از مطالبات به حق رانندگان این شرکت را شنیدم. کمبود اتوبوس و عدم نوسازی و بهسازی ناوگان گریبان‌گیر رانندگان نیز شده است.»

وی افزود:«در مسیر با مسافران نیز هم صحبت شدم. شلوغی بیش از حد در ساعاتی از روز، گِله مشترک مسافران بود و عدم تنظیف اتوبوس‌ها و ایستگاه‌ها، نبود روشنایی ایستگاه‌ها نشان می‌دهد که مسئله نگهداشت بیت‌المال به خوبی انجام نشده است.»

نادعلی ادامه داد:« در این موضوع هم باید به حضور پرشمار معتادان متجاهر در میان بزرگراه امام علی (ع) اشاره کنم که دلیل غارت برخی از ایستگاه‌ها بوده‌اند و آن چیزی که در تذکر امروزم روی آن تاکید کردم این است که شهرداری تهران باید حفظ و نگهداشت درست از اموال و دارایی‌های شهر به ویژه آنانی که برای خدمت‌رسانی به مردم تمهید شده‌اند را اولویت نخست خود بداند.»

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *