رسانه اقتصاد ترابری ایران

حمل و نقل

چهارشنبه, 19 اردیبهشت 1403
با همکاری سازمان‌ها و نهادهای مرتبط انجام می‌شود؛

تدوین کتاب مرجع حمل و نقل – لجستیک؛ برای نخستین بار

کتاب مرجع حمل و نقل – لجستیک با همکاری سازمان‌ها و نهادهای متولی و تشکل‌های صنفی مرتبط تیرماه سال جاری چاپ و رونمایی خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری ترابران، با توجه به اهمیت بخش حمل و نقل در تجارت و خلأ اطلاع‌رسانی موجود، برای نخستین بار در کشور دایرکتوری تخصصی «کتاب مرجع حمل و نقل – لجستیک» در فرایند تدوین قرار گرفت.

این اثر با همکاری سازمان‌ها و نهادهای متولی و تشکل‌های صنفی مرتبط، در حال گردآوری اطلاعات و تولید محتوای کاربردی بوده و تیرماه سال جاری چاپ و رونمایی خواهد شد.

بر اساس اعلام روابط عمومی و امور بین‌الملل کتاب مرجع، با توجه به استقبال گسترده فعالان صنعت حمل و نقل در نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی (اکسپو)، مشارکت وسیعی در ثبت اطلاعات بازدیدکنندگان در این حوزه انجام شده است که پیش بینی می‌شود بر غنای اثر بیفزاید.

گفتنی است؛ سازمان توسعه تجارت ایران، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، فیاتا، سازمان هواپیمایی کشوری، شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، فدراسیون حمل و نقل و لجستیک، انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایران، انجمن شرکت‌های هواپیمایی ایران، انجمن شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی مالکان کامیون ایران، انجمن بنادر عمومی ایران، مجمع ایران برای فردا، انجمن صنفی شرکت‌های حمل و نقل ریلی، انجمن صنعت بانکرینگ ایران و انجمن بنادر ایران نهادهای حامی تدوین این کتاب هستند.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا مشارکت در فرایند تدوین نهایی اثر، با مرکز تماس  84060-021 ارتباط برقرار کنند.

کتاب مرجع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *