درباره ما

گروه مطبوعاتی نشریران در آذرماه سال ۱۳۷۷، اولین شماره ماهنامه اقتصاد ترابری ایران «ترابران» را منتشر کرد. این ماهنامه از همان سال تا کنون، با همکاری خلاق ترین کارشناسان صنعت حمل و نقل و انجمن های صنفی مرتبط ، به شکل مستمر منتشر شده است. طی این سال‌ها، ماهنامه ترابران به عنوان یکی از معدود رسانه های تخصصی در این زمینه ، تلاش خود را مصروف انعکاس نظرات کارشناسی و مستقل کارشناسان برجسته در این بخش و ارائه راهکار به سیاستگذاران کرده است و طی بیش از دو دهه فعالیت خود توانسته است در دوره ها و بخش های گوناگون به عنوان نشریه برتر برگزیده شود. برگزاری اولین نمایشگاه صنعت حمل و نقل و ترانزیت ایران در سال ۱۳۸۲ و همچنین انتشار دو دوره «کتاب راهنمای حمل و نقل و ترانزیت» از دیگر فعالیت های ماندگار این گروه است.

ماهنامه ترابران با چاپ ۳ هزار نسخه در ماه به‌ صورت رنگی و با ۲۳ سال سابقه ی فعالیت و انتشار ۱۷۷ شماره نشریه و چندین ویژه ‌نامه و کتاب سال و برگزاری چند نمایشگاه بین‌ المللی در زمینه ی ترابری و ترانزیت در تهران و شهرستان و با توجه به توزیع گسترده در وزارتخانه ‌ها، سفارتخانه ‌ها و سازمان ‌های دولتی و خصوصی، شهرداری‌ های کلان، شرکت‌های خودروسازی و قطعه ‌سازان خودرو، اداره‌ های کل راه ‌و ترابری استان‌ها و سازمان‌ های ترابری و پایانه‌ های (۳۱ استان) کشور، شرکت‌های هواپیمایی و فرودگاه‌ های سراسر کشور، تعاونی‌ ها، اتحادیه ‌ها، کانون‌ ها و انجمن ‌های صنفی حمل ‌و نقل کالا، مسافر و راننده (سراسر کشور)، شرکت ‌های حمل ‌و نقل بین‌المللی‌ و داخلی، مسافربری، ریلی (کالا و مسافر)، ترمینال ‌ها، گمرکات، مناطق آزاد اقتصادی، بازارچه ‌های مرزی، اداره کل بنادر (استان ‌ها)، شرکت‌ های کشتی سازی، کشتیرانی، خدمات دریایی، بندری و پیمانکاری، سفارتخانه‌ ها و وابسته ‌های بازرگانی،‌ شرکت‌ های بیمه، بانک ‌ها (دولتی، خصوصی)، شرکت ‌های خدمات فنی و مهندسی، راه ‌سازی و پیمانکاران طرف قرارداد با وزارت راه و ترابری و… توانسته طیف وسیعی از خوانندگان این بخش را تحت پوشش قرار دهد. ماهنامه ی اقتصاد ترابری ایران (ترابران) تبدیل شدن به مرجع جامع صنعت ترابری ایران را مهم ترین چشم انداز خود می داند.

گروه مطبوعاتی نشریران در آذرماه سال ۱۳۷۷، اولین شماره ماهنامه اقتصاد ترابری ایران «ترابران» را منتشر کرد. این ماهنامه از همان سال تا کنون، با همکاری خلاق ترین کارشناسان صنعت حمل و نقل و انجمن های صنفی مرتبط ، به شکل مستمر منتشر شده است. >>

تماس با ما
  • آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، ابتدای خیابان شهید مطهری، روبروی هتل بزرگ تهران، پلاک 492، طبقه سوم
  • شماره تلگرام:‌ 09052640588
  • تلفکس:‌ 88925937 – 88925938 – 88900489
  • ایمیل: tarabaranmag@yahoo.com , tarabaranmag@gmail.com