شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱

درباره ما

ترابران (ماهنامه اقتصاد ترابری ایران) از آبان ماه سال 1377 به‌عنوان یک رسانه تخصصی در حوزه  اقتصاد حمل‌و‌نقل، لجستیک و خدمات وابسته وظیفه خطیر فرهنگ‌سازی، اطلاع‌رسانی و انعکاس تحلیل‌ها و نظرات کارشناسان حاذق، برجسته و آگاه این حوزه را با هدف تاثیر در سیاست‌گذاری‌های و برنامه‌ریزی‌های کلان کشور آغاز کرد.

نظر به اینکه «رسانه» یکی از ابزارهای کسب آگاهی در کشور است، این ماهنامه نیز که نشان «نشریه برتر» را در دوره‌های مختلف در کارنامه خود دارد، پس از 25 سال تلاش بی‌وقفه در آگاه‌سازی جامعه لجستیکی و حمل‌ونقلی کشور، با راه‌اندازی «پایگاه خبری» به مرحله‌ای تازه از فعالیت خود گام نهاده است.

ما در این سایت علاوه بر آینه تمام‌نمای دستاوردها، توانمندی‎ها، مشکلات و چالش‌های حمل‌ونقل به دنبال آن هستیم که بتوانیم نیازهای اطلاعاتی فعالان و مشتریان این حوزه را پاسخگو و مرجع آگاهی‌بخشی در این حوزه باشیم.

همچنین با توجه به اینکه حفظ و نجات جان یک انسان، حفظ و نجات بشریت است؛ «ترابران» با سرلوحه قرار دادن «ایمنی در حمل‌ونقل» و آگاهی‌رسانی در این حوزه، خود را رسانه حامی ایمنی در حمل‌ونقل و رانندگی معرفی می‌کند.

گروه مطبوعاتی نشریران در آذرماه سال ۱۳۷۷، اولین شماره ماهنامه اقتصاد ترابری ایران «ترابران» را منتشر کرد. این ماهنامه از همان سال تا کنون، با همکاری خلاق ترین کارشناسان صنعت حمل و نقل و انجمن های صنفی مرتبط ، به شکل مستمر منتشر شده است. >>

تماس با ما
  • آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، ابتدای خیابان شهید مطهری، روبروی هتل بزرگ تهران، پلاک 492، طبقه سوم
  • شماره تلگرام:‌ 09052640588    
  • تلفن:‌ 88925937 – 88925938
  • تلفن:‌ 88894313 – 88894312
  • ایمیل: tarabaranonline@gmail.com