دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

بنادر هرمزگان به‌دور از گزند زلزله

به گفته مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان، زلزله‌های پی‌درپی هرمزگان آسیبی به زیرساخت‌های بندری وارد نکرده و عملیات بنادر فعال است.
به گزارش پایگاه خبری ترابران، علیرضا محمدی کرجی ران؛ مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: «زیرساخت‌های بندر شهید رجایی و بنادر غرب هرمزگان متاثر از زمین‌لرزه بامداد روز شنبه هیچ‌گونه آسیبی ندیده و عملیات تخلیه و بارگیری، پهلودهی و جداسازی شناورها بدون وقفه درحال انجام است.»
او با اشاره به وقوع زلزله‌های پی درپی در شهرستان‌های غرب هرمزگان خاطرنشان کرد: «زیرساخت‌های بندری این شهرستان آسیبی ندیده و کارکنان واحدهای امدادی این اداره به منظور تسهیل در خدمات رسانی به مردم و آسیب‌دیدگان در کنار سایر نیروهای امدادی درحال خدمات‌رسانی هستند.»
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان بیان کرد: «تیم‌های اعزامی از بندرلنگه تا حصول شرایط مطلوب در منطقه حضور داشته و درصورت لزوم و تصمیم مسئولان ستاد بحران آمادگی اعزام گروه‌های امدادی از دیگر بنادر استان به محل نیز وجود دارد.»
گفتنی است؛ از ساعت ۲.۲ بامداد زلزله بیش از ۱۳ بار بندر خمیر و مناطق اطراف آن و ۲ زلزله ۶.۱ . ۶.۳ ریشتری بوده است؛ به دنبال این زلزله‌ها، بسیاری از منازل مسکونی روستاهای منطقه خمیر و بندرلنگه تخریب و دچار آسیب جدی شده‌اند که نیروهای امدادی درحال آواربرداری و خدمات‌رسانی به مردم این منطقه هستند.
برچسب ها:
دسته بندی: حمل و نقل دریایی
تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گروه مطبوعاتی نشریران در آذرماه سال ۱۳۷۷، اولین شماره ماهنامه اقتصاد ترابری ایران «ترابران» را منتشر کرد. این ماهنامه از همان سال تا کنون، با همکاری خلاق ترین کارشناسان صنعت حمل و نقل و انجمن های صنفی مرتبط ، به شکل مستمر منتشر شده است. >>

تماس با ما
  • آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، ابتدای خیابان شهید مطهری، روبروی هتل بزرگ تهران، پلاک 492، طبقه سوم
  • شماره تلگرام:‌ 09052640588    
  • تلفن:‌ 88925937 – 88925938
  • تلفن:‌ 88894313 – 88894312
  • ایمیل: tarabaranonline@gmail.com