رسانه اقتصاد ترابری ایران

شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران

چهارشنبه, 20 تیر 1403
افشای اسنادی از عزل و نصب‌های غیرقانونی؛  

ورود سازمان بازرسی به تغییرات دقیقه نودی شرکت فرودگاه‌ها

سازمان بازرسی کل کشور نسبت به سرپیچی مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از بخشنامه سرپرست ریاست‌جمهوری مبنی بر ممانعت از عزل و نصب‌های جدید هشدار و دستور داد که اقدامات اصلاحی انجام شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ترابران، به افشای سرپیچی مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از بخشنامه سرپرست ریاست‌جمهوری مبنی بر ممانعت از عزل و نصب‌های جدید تا زمان استقرار دولت چهاردهم، بر اساس اسناد منشر شده (تصاویر اسناد در انتهای خبر موجود است) سازمان بازرسی کشور ضمن ورود به موضوع از مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها خواسته است که اقدامات اصلاحی انجام شود.

در نامه سازمان بازرسی خطاب به نخجوانی چنین آمده است که برابر با مفاد بخشنامه سرپرست ریاست جمهوری، دستگاه‌های اجرایی مکلف شده‌اند تا زمان استقرار دولت چهاردهم از هر گونه تغییر سازمانی، جابه‌جایی نیروی انسانی، نقل و انتقال اموال دولتی و… خودداری نمایند. با امعان نظر به بررسی‌های انجام‌شده مشخص شده است که شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی انتصابات جدیدی داشته‌اند که مغایر با بخشنامه مذکور و نقض مقررات است. لذا در راستای نظارت بر حسن اجرای امور و اجرای صحیح قوانین در دستگاه‌های اداری کشور با استفاده از اختیارات و وظایف مندرج در بندر «ج» ماده 1 قانون تشکیل سازمان بازرسی کل کشور و مفاد آیین‌نامه اجرایی قانون مرقوم، ضمن ابلاغ هشدار قانونی در رعایت بخشنامه مذکور ضرورت دارد ضمن انجام اقدامات اصلاحی نتیجه امر به این مرجع نظارتی ظرف 3 روز منعکس شود.

این در حالی است که رضا کارگر، سرپرست روابط عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در واکنش به این خبر اعلام کرده است که عمده این افراد از قبل سرپرست بودند و بعد از اتمام مهلت قانونی ۴ ماهه سرپرسی، حکم انتصاب افراد زده شده است. فقط دو مورد جدید داشتیم که یکی سرپرست معاونت توسعه و یکی هم سرپرست معاونت عملیات فرودگاهی بوده است.

ورود سازمان بازرسی

انتصاب رفیعی

انتصاب پورآذری

انتصاب نژاد حسینی

انتصاب جمالی

انتصاب یاوری

انتصاب نیک صفت

انتصاب فرشید گلیج

تعداد دیدگاه‌ها: 1

  1. ُسلام وقت بخیر. اگر یک روز تمام زنگ بزنی اداره پست جواب نمیدهند. من مریض هستم فادر به رفتن به ادره پست نبودم. مرسوله پستی بنده را که کلی هزینه کردم نه تنها تحویل ندادنند بلکه مامورشان دروغ گفته بردم نبودند. امکان ندارد که نباشم. به خاطر خدا پیگیر ابن موضوع بشوید. پست شهید سلیمانی درکرمان است. هیچ وقت مرسوله راتحویل نمی دهند. یا برگشت یا خود طرف برود تحویل بگیرد پس مامور چرا حقوق می گیرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *