رسانه اقتصاد ترابری ایران

دوشنبه, 17 آبان 1400

تلاش برای ارتقای توان رقابت‌‎پذیری جهانی

مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران توان رقابت پذیری جهانی و ‌ثروت آفرینی پایدار زنجیره ارزش و ‌زنجیره تامین شرکت را از جمله مهمترین اهداف و اولویت‎های راهبردی این شرکت بیان کرد.

به گزارش پایگاه خبری ترابران، دکترحسین شیوا  اظهار کرد: مجموعه شرکت ملی نفتکش ایران به عنوان یکی از بزرگترین ناوگان های نفتی جهان، نقشی راهبردی در تکمیل زنجیره ارزش صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی کشور ایفا می ‎کند که تاثیری بسیار مهم بر توسعه اقتصادی و برخی شاخص های اقتصادی کلان در سطح ملی دارد.
مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران با اشاره به عملکرد ممتاز و درخشان شرکت ملی نفتکش ایران در تداوم و تاب‎‎آوری تولید و صادرات محصولات نفت و گاز در دوران دفاع مقدس و‌ همچنین موفقیت و سرافرازی این شرکت در دوران تحریم‎های ظالمانه با ابراز تشکر از زحمات صادقانه و تلاشهای دلسوزانه کارکنان این شرکت، مهمترین اهداف و اولویتهای راهبردی این شرکت را تشریح کرد.
دکتر شیوا آینده نگاری علمی و کاربردی مجموعه شرکت ملی نفتکش (ترسیم آینده مطلوب و‌ نقشه راه تحقق آن) و‌ همچنین به روزرسانی سند راهبردی تحول و تعالی سازمان، توان رقابت‎پذیری جهانی و ‌ثروت آفرینی پایدار زنجیره ارزش و ‌زنجیره تامین شرکت را از مهمترین اولویت های راهبردی در دوره جدید برشمرد.
وی رسیدگی به وضع کارکنان به ویژه دریانوردان شرکت ملی نفتکش ایران را اولویت دیگر این شرکت عنوان کرد و افزود: در زمینه نیروی انسانی به عنوان سرمایه اصلی شرکت، بهبود امور رفاهی و معیشتی و همچنین ارتقای کیفیت زندگی کاری همراه با توسعه فرهنگ احترام متقابل و پایداری امنیت شغلی مورد تاکید و توجه است.
دکتر شیوا در خصوص هدف گذاری های انجام شده در زمینه ارتقاء ناوگان شرکت ملی نفتکش ایران نیز افزود: علاوه بر بازسازی و نوسازی ناوگان که براساس مطالعات علمی، فنی و اقتصادی انجام خواهد گرفت، حفظ و در صورت لزوم توسعه ظرفیت ناوگان نفتی، گازی و شیمیایی بر با انجام مطالعات راهبردی در زمینه های فنی، اقتصادی و بازاریابی پیگیری و دنبال خواهد شد.
مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران در پایان اعلام کرد: افزایش بهره وری پایدار، خلاقیت و نوآوری پایدار و کیفیت پایدار زندگی کارکنان به عنوان سه هدف عام و مستمر شرکت ملی نفتکش ایران درراستای افزایش توان رقابت‎پذیری و ثروت‎آفرینی زنجیره ارزش شرکت و مشارکت فعال در ساختن آینده بهتر، چابک‎تر و رقابت‎پذیرتر، تعریف و تدوین شده است.

 

منبع خبر:روابط شرکت ملی نفتکش ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *