شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱

آغاز به کار نهمین نمایشگاه حمل‌و‌نقل ریلی

نهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته با حضور وزیر راه‌وشهرسازی، معاون وزیر و مدیرعامل راه‌آهن افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ترابران، نهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته صبح امروز (سه‌شنبه، 3 خرداد) با حضور رستم قاسمی وزیر راه‌وشهرسازی، شهریار افندی‌زاده معاون حمل‌ونقل وزارت راه‌وشهرسازی و میعاد صالحی مدیرعامل راه‌آهن افتتاح شد.

این نمایشگاه با حضور بیش از 95 شرکت فعال در حوزه حمل‌و‌نقل ریلی و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی کار خود را آغاز کرده است. گفتنی است در بخش بین‌الملل نهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته فقط یک غرفه خارجی مربوط به کشور روسیه است که درآن شرکت راه‌آهن روسیه هم حضور دارد.

گفتنی است؛ اهداف برگزاری این نمایشگاه عبارت از ارتقای تولیدات داخلی، توسعه صادرات، ارائه توانمندی‌های شرکت‌های ایرانی، افزایش تولید و صادرات، بومی‌سازی صنایع ریلی و آشنایی تولیدکنندگان صنایع ریلی کشور با جدیدترین پیشرفت‌های روز این صنعت در جهان است.

نهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته در سالن‌های 8-9-10 و 11 حضور دارند. در این نمایشگاه 21 شرکت دانش‌بنیان حضور دارد.

این نمایشگاه 6 خرداد به کار خود پایان خواهد داد.

برچسب ها:
تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گروه مطبوعاتی نشریران در آذرماه سال ۱۳۷۷، اولین شماره ماهنامه اقتصاد ترابری ایران «ترابران» را منتشر کرد. این ماهنامه از همان سال تا کنون، با همکاری خلاق ترین کارشناسان صنعت حمل و نقل و انجمن های صنفی مرتبط ، به شکل مستمر منتشر شده است. >>

تماس با ما
  • آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، ابتدای خیابان شهید مطهری، روبروی هتل بزرگ تهران، پلاک 492، طبقه سوم
  • شماره تلگرام:‌ 09052640588    
  • تلفن:‌ 88925937 – 88925938
  • تلفن:‌ 88894313 – 88894312
  • ایمیل: tarabaranonline@gmail.com